Mūsų paslaugos

Mes pastatėme arba šiuo metu statome prestižiškiausius pastatus ir infrastruktūros projektus Lietuvoje, dirbame su privataus ir viešojo sektoriaus klientais.

Komercinė statyba

Skaityti toliau

Pramoninė statyba

Skaityti toliau

Visuomeninė ir infrastruktūros statyba

Skaityti toliau

Gyvenamoji statyba

Skaityti toliau

Paslaugos

„Mitnija“ teikia savo klientams pilną statybos paslaugų paketą. Mes statome komercinius pastatus, tokius kaip prekybos centrai, viešbučiai ir biurai, gyvenamuosius kvartalus, pramoninius ir logistikos kompleksus, visuomeninius pastatus, pavyzdžiui, ligonines, mokyklas ir muziejus, taip pat geležinkelių infrastruktūrą. Mes pastatėme arba šiuo metu statome prestižiškiausius pastatus ir infrastruktūros projektus Lietuvoje, dirbame su privataus ir viešojo sektoriaus klientais.

„Mitnija“, pasitelkdama savo ilgametę patirtį, žinias ir patyrusius specialistus, užtikrina, kad net patys sudėtingiausi projektai būtų pastatyti pateisinant klientų lūkesčius. Mes profesionaliai teikiame visapusiškas statybos paslaugas ir galime įgyvendinti bet kokį projektą – nuo mažo biurų pastato ar modernaus logistikos komplekso iki milžiniško prekybos centro ir geležinkelių projekto.

Mūsų darbuotojai turi reikiamų žinių visais statybos ir inžinerijos klausimais. Jie taiko pažangiausius statybos sprendimus ir užtikrina, kad mūsų klientų projektai būtų pastatyti pagal visus reikalavimus ir patenkintų jų lūkesčius.

„Mitnija“, būdama viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, stato mūsų kasdienį gyvenimą ir mobilumą gerinančius projektus, kuria infrastruktūrą. Mūsų produktai ir paslaugos įtakoja daugybės žmonių gyvenimus, todėl jaučiame pareigą ir atsakomybę būti atvira ir skaidria bendrove, sąžiningai bendrauti su visomis interesų grupėmis ir rimtai žvelgiame į socialinę atsakomybę.