Gyvenamoji statyba

Mes pastatėme arba šiuo metu statome prestižiškiausius pastatus ir infrastruktūros projektus Lietuvoje, dirbame su privataus ir viešojo sektoriaus klientais.

services logo 1 - Gyvenamoji statyba

Gyvenamoji statyba

Žmonės maždaug 10 valandų per dieną praleidžia namuose. Tai neįkainojamas laikas su artimaisiais, kuomet gera savijauta ir kokybiška aplinka yra ypatingai svarbi. Būtent todėl mes aistringai ir su dideliu malonumu imamės gyvenamosios paskirties projektų – nesvarbu, ar tai būtų dideli gyvenamieji kvartalai, ar mažesni projektai. Suprantame, jog tai ir didelė atsakomybė.

“Mitnija“ dirba su vietos ir tarptautinėmis nekilnojamojo turto plėtros bendrovėmis ir stato jų plėtojamus projektus.

Statant gyvenamosios paskirties projektus, mes galime pasiūlyti savo sukauptą patirtį ir projektavimo bei inžinerijos kompetenciją visuose projektų įgyvendinimo etapuose. Dalyvaudami planavimo, projektavimo ir pasiruošimo statyboms stadijose, galime užtikrinti aukštą kokybę, ilgaamžiškumą ir ilgalaikę vertę tiek butų pirkėjams, tiek nekilnojamojo turto plėtros kompanijoms.

Statant namus, svarbus kiekvienas techninis ir statybos sprendimas, reikšminga kiekviena detalė. Todėl mes siekiame glaudžiai bendradarbiauti su nekilnojamojo turto plėtotojais, architektais ir projektuotojais, kad projekto įgyvendinimas būtų suplanuotas tiksliai, pastatai atitiktų aukštus energetinio efektyvumo ir kitus aplinką tausojančius standartus.

Derindami savo žinias priešstatybiniuose projektų etapuose su solidžia statybos patirtimi, galime užtikrinti, kad klientai mėgautųsi patogiais ir sveikais namais.

Projektavimas ir statyba

Skaityti toliau

Komercinė statyba

Skaityti toliau

Pramoninė statyba

Skaityti toliau