Komercinė statyba

Mes pastatėme arba šiuo metu statome prestižiškiausius pastatus ir infrastruktūros projektus Lietuvoje, dirbame su privataus ir viešojo sektoriaus klientais.

Commercial 1 - Komercinė statyba

Komercinė statyba

Keičiame miestus – statome modernius biurus, prekybos centrus, viešbučius ir kitus komercinius pastatus

„Mitnija“ yra sukaupusi didelę patirtį statant įvairius komercinės paskirties objektus – biurų pastatus, prekybos centrus, viešbučius, kt. Pavyzdžiui, mes prisidėjome keičiant didžiųjų šalies miestų – Kauno ir Klaipėdos – veidą. Čia pastatėme „Akropolio“ prekybos ir pramogų centrus – didžiausius tokio tipo pastatus Lietuvoje, ir tokiu būdu įnešėme savo indėlį pristatant visiškai kitokią prekybos patirtį šiuose miestuose.

„Mitnija“ turi reikiamų žinių ir patirties projektavimo bei pasiruošimo statyboms etapuose, todėl galime pasiūlyti savo kompetenciją kiekvienoje projekto įgyvendinimo stadijoje. Mes dirbame su nekilnojamojo turto projektų plėtotojais, investuotojais ir architektais, ir siekiame pasiūlyti savo sukauptas žinias kuriant mažesnių energetinių sąnaudų, lanksčius ir nuomininkams bei savininkams patogius pastatus.

Per daugelį metų statybų rinkoje sukaupta patirtis ir kompetencija užtikrina mūsų klientams aukštų standartų paslaugas kiekviename projekto įgyvendinimo etape.

Projektavimas ir statyba

Skaityti toliau

Pramoninė statyba

Skaityti toliau

Gyvenamoji statyba

Skaityti toliau