Pramoninė statyba

Mes pastatėme arba šiuo metu statome prestižiškiausius pastatus ir infrastruktūros projektus Lietuvoje, dirbame su privataus ir viešojo sektoriaus klientais.

Industrial 1 - Pramoninė statyba

Pramoninė statyba

Jeigu jūsų verslui reikia modernių, efektyvių gamybos ar logistikos pastatų, ir jūs norite laimėti konkurencinę kovą – „Mitnija“ yra idealus pasirinkimas. Mes dešimtis metų statome logistikos ir sandėliavimo centrus, įvairius gamybos objektus Lietuvos ir užsienio kapitalo bendrovėms, todėl pramoninėje statyboje sukaupėme neįkainojamą patirtį.

Pavyzdžiui, mes pastatėme logistikos centrą vienai didžiausių Europos mažmeninės prekybos įmonių „Lidl“. Šalia Kauno mūsų pastatytas  42 000 kv. m logistikos ir sandėliavimo centras yra vienas didžiausių logistikos centrų Lietuvoje. Mes taip pat pastatėme modernius logistikos centrus tarptautinei kompanijai DPD, Lietuvos įmonėms „Sanitex”, „Senukai” ir „Aibė” (Projektavimo ir statybos kontraktas), taip pat moderniausią kepyklą Baltijos šalyse „Vilniaus duonai”, kuri yra didžiausia kepykla Baltijos regione, priklausanti Suomijos kompanijai „Vaasan Group“.

„Mitnija“ yra sukaupusi didelę patirtį statant specialiai klientų poreikiams pritaikytus logistikos ir sandėliavimo objektus; taip pat esame sukūrę daugybę standartizuotų statybos sprendimų. Vien nuo 2000 m. pastatėme daugiau kaip 200 000 kv. m. logistikos ir sandėliavimo objektų Lietuvos ir užsienio kapitalo bendrovėms. Taigi turime būtinos kompetencijos ir žinių, kad savo klientams galėtume būti naudingi visuose statybos etapuose – nuo projektavimo ir inžinerijos iki statybų. Tai geriausias ir efektyviausias būdas užtikrinti, kad projektai būtų pastatyti laiku ir neviršijant biudžeto.

Projektavimas ir statyba

Skaityti toliau

Komercinė statyba

Skaityti toliau

Gyvenamoji statyba

Skaityti toliau