Visuomeninė ir infrastruktūros statyba

Mes pastatėme arba šiuo metu statome prestižiškiausius pastatus ir infrastruktūros projektus Lietuvoje, dirbame su privataus ir viešojo sektoriaus klientais.

public infrastructure 1 - Visuomeninė ir infrastruktūros statyba

Visuomeninė ir infrastruktūros statyba

Lietuvos narystė Europos Sąjungoje paskatino atnaujinti ir toliau plėtoti viešąją infrastruktūrą ir geležinkelių sistemą bei suteikė papildomų finansinių resursų tokiems projektams įgyvendinti. „Mitnija“ vykdo nacionalinių ir vietos valdžios įstaigų, visuomeninių agentūrų ir transporto įmonių užsakymus visoje šalyje: stato ligonines, klinikas, švietimo ir tyrimų centrus, bei geležinkelių infrastruktūrą.

Mes turime reikiamų žinių, patirties, resursų ir įrangos įgyvendinti didžiausius geležinkelių ir sudėtingiausius visuomeninės infrastruktūros projektus.

Statant tokius sudėtingus ir specializuotus objektus kaip klinikos, didžiosios ligoninės ar universitetų tyrimų centrai, būtina aukšta techninė kompetencija ir profesionali projektų vadyba. „Mitnija“ yra generalinės rangos kompanija, todėl norint įgyvendinti tokius projektus, privalome turėti žinių, nuolat tobulėti bei profesionaliai, sklandžiai ir tiksliai vadovauti daugybei subrangovų bei tiekėjų. Atsakomybė tenka mums – turime užtikrinti, kad sudėtingiausi statybos ir technologiniai darbai būtų atlikti laiku, atitiktų aukštus kokybės standartus, o visas statybų procesas – valdomas profesionaliai ir tiksliai.

Mokyklos, universitetai, ligoninės ir geležinkelių infrastruktūros objektai yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Kiekvieną dieną čia lankosi milijonai žmonių. Todėl visuomeninės paskirties objektų kokybė tiesiogiai įtakoja mūsų visų gyvenimo kokybę ir visuomenės vystymąsi. „Mitnija“ jau daugelį metų yra patikima nacionalinės ir vietos valdžios institucijų partnerė, statant sudėtingiausius projektus ir gerinant mūsų kasdienio gyvenimo kokybę.

Projektavimas ir statyba

Skaityti toliau

Komercinė statyba

Skaityti toliau

Pramoninė statyba

Skaityti toliau

Gyvenamoji statyba

Skaityti toliau