2017 04 07

Pranešimas spaudai

„Merks“ ir „Mitnija“ pradeda statyti prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“ Rygoje

Latvijos statybos kompanija „Merks“, priklausanti „Merko Ehitus“ grupei, ir „Mitnija“, viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, pradeda įgyvendinti 100,2 mln. eurų užsakymą dėl prekybos ir pramogų centro „Akropole“ statybos Rygoje. „Merks“ tapo projekto generaliniu rangovu; „Mitnijos“ užsakymo dalis sudaro 50 proc.

Statybos darbus „Merks“ ir „Mitnija“ pradės 2017 m. balandį ir baigs 2019 m. sausį. Projekto užsakovas – kompanija SIA „M257“, kuri priklauso „Akropolio“ grupei, valdančiai „Akropolius“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Statome prekybos ir pramogų centrą Akropolis savo nuolatiniam klientui. Šįkart – Rygoje

Maskava gatvėje Rygoje statomo „Akropole“ bendras plotas sieks 98 000 kv. m., iš jų 9 000 užims biurų pastatas. Prekybos ir pramogų centre įsikurs daugiau nei 200 parduotuvių, kavinių ir restoranų, ledo arena, devynių salių kino centras, boulingo klubas, vaikų žaidimų erdvė. Čia taip pat bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, sutvarkyta aplink centrą esanti infrastruktūra.

2003-2007 m. „Mitnija“ pastatė „Akropolio“ prekybos ir pramogų centrus Kaune ir Klaipėdoje, kurių plotas siekia daugiau kaip 160 000 kv.m, taip pat biurų pastatą ir antrąjį „Akropolio“ etapą Vilniuje.