2021 01 08

Naujienos

„Mitnija“ keturiais mėnesiais anksčiau laiko baigė „Galio Group“ verslo centro S7 statybą

„Mitnija“, viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, keturiais mėnesiais anksčiau sutarto laiko baigė statyti ketvirtą ir paskutinį S7 verslo centro etapą ir pridavė jį Valstybinei komisijai. Nekilnojamojo turto plėtros kompanijos „Galio Group“ biurų komplekso buvusioje pramoninėje teritorijoje Vilniaus Žvėryno rajone statyba truko beveik penkerius metus. Tai vienas didžiausių, novatoriškiausių ir brangiausių biurų paskirties projektų Lietuvoje.

S7 verslo centro ketvirtą etapą sudaro šešių aukštų pastatas ir trijų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Bendras pastato plotas – beveik 21 500 kv. m, iš jų 12 500 kv. m skirta biurams, 9 000 kv. m – požeminei automobilių stovėjimo aikštelei. Ketvirto S7 verslo centro etapo pastatas atitinka A+ energinės klasės reikalavimus.

0001 S7 by Evaldas Stakenas - „Mitnija“ keturiais mėnesiais anksčiau laiko baigė „Galio Group“ verslo centro S7 statybą

Aurimas Martinkėnas, „Galio Group“ komercinių projektų direktorius, teigia, kad partnerystė su „Mitnija“ buvo profesionali ir sklandi.

„Mūsų partnerė statybos bendrovė „Mitnija“ darbus baigė 4 mėnesiais anksčiau, nei numatyta sutartyje. Mums visiems tai svarbus įvykis, nes kiekvienas šio komplekso pastatas yra sudėtingas, statytas laikantis labai aukštų tarptautinių tvarumo standartų ir įgyvendinant sprendinius, kurie Lietuvos rinkoje iki tol nenaudoti“, – teigia Aurimas Martinkėnas.

2016–2019 m. „Mitnija“ pastatė pirmą, antrą ir trečią S7 verslo centro etapus, kuriuose įsikūrė „Danske Bank“ globalių paslaugų centro ir „Telia Lietuva“ darbuotojai. Viso „Mitnijos“ pastatyto komplekso bendras plotas yra 103 000 kv. m, iš jų daugiau nei 53 500 kv. m skirta biurams, dar 49 500 kv. m – požeminei automobilių stovėjimo aikštelei.

060 S7 by Evaldas Stakenas 1 - „Mitnija“ keturiais mėnesiais anksčiau laiko baigė „Galio Group“ verslo centro S7 statybą

„Mitnijos“ projektų vadovas Nerijus Sabonis teigia, kad ilgalaikė partnerystė, efektyvus bendradarbiavimas su užsakovu ir meilė šiam projektui yra pagrindinės priežastys dėl kurių projekto statybą baigėme anksčiau sutarto laiko.

„Su „Galio Group“ dirbame jau penkerius metus, nuo pirmo S7 statybos etapo. Per šį laiką puikiai pažinome savo klientą, jo darbo stilių, lūkesčius ir reikalavimus. Todėl statant antrą, trečią ir ketvirtą projekto etapus vieni kitus supratome iš pusės žodžio, darbas vyko sklandžiai ir efektyviai. Ilgalaikė partnerystė neabejotinai naudinga tiek klientui, tiek statybos bendrovei, nes taupo laiką ir pinigus. Be to, nepaisant pandemijos keliamos įtampos, mūsų klientas ir pastato nuomininkas, taip pat mūsų verslo parneriai – projektuotojai, subrangovai, tiekėjai – demonstravo stiprią motyvaciją projektą baigti laiku. Visi mes įsimylėjom šį projektą, todėl darbas vyko sklandžiai ir su šypsena“.

Nerijus Sabonis taip pat teigia, kad statant ketvirtą projekto etapą, sklype nebuvo sandėliavimo vietos, visiškai uždaryti leista tik vieną Pieninės gatvės eismo juostą, todėl daug montavimo darbų vyko tiesiog „nuo ratų“. „Tai buvo didelis iššūkis, nes tiek statybų metu, tiek įrengiant „Danske Bank“ patalpas teko preciziškai, kartais minučių tikslumu planuoti visus statybos procesus, tiekimo logistiką, tiksliai ir profesionaliai valdyti daugiau nei 80 subrangovų ir tiekėjų darbą. Didžiuojuosi, kad mums tai puikiai pavyko“.

028 S7 by Evaldas Stakenas - „Mitnija“ keturiais mėnesiais anksčiau laiko baigė „Galio Group“ verslo centro S7 statybą

S7 verslo centrą projektavo bendrovės „Arrow“, „Archinova“ ir „Eventus Pro“. Visi keturi biurų pastatai projektuoti ir statyti laikantis tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM, siekiant „BREEAM New Construction Excellent“ sertifikato. Tai yra vienas aukščiausių ir prestižiškiausių įvertinimų BREEAM vertinimo skalėje, kurį S7 projektas gavo pirmas Lietuvoje.

S7 verslo centro statybos video

Trečias etapas

Antras etapas

Pirmas etapas