2020 03 19

Naujienos

„Mitnija“ perka ir dovanoja medikams plaučių ventiliavimo aparatų

„Mitnija“ kartu su įmonėmis „Darnu Group“, „Mediafon“, „Aprangos“ grupe ir „MV GROUP“ pasirašė sutartį dėl dirbtinio plaučių ventiliavimo aparatų pirkimo ir dovanojimo Vilniaus miesto savivaldybei.

Taip bendrovės reaguoja į pranešimus, kad Lietuvoje daugėjant COVID-19 užsikrėtusių gyventojų medikai gali pritrūkti darbo priemonių, o sveikatos priežiūros įstaigos – būtinos aparatūros.

Penkis bendrovių nupirktus dirbtinio plaučių ventiliavimo aparatus „Crossvent 3+“, kainuojančius beveik 50 000 eurų, sostinės savivaldybė perleis didžiausią poreikį turinčioms gydymo įstaigoms.

Koncerno „MG Baltic“ valdomų bendrovių „Darnu Group“, „Mitnija“, „Mediafon“, „Aprangos“ grupės ir „MV GROUP“ vadovai tikisi, kad dovanojami aparatai prisidės prie sergančiųjų sveikimo ir pravers ligoninėms kasdieniame darbe. Jie taip pat ragina kiekvieną prisidėti tuo, kuo gali: savo laiku, darbu ar parama.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis teigia, kad sveikatos apsaugos, priežiūros ar gydymo įrangos įsigijimas, atsižvelgiant į pandemijos mastą, yra savaime komplikuotas. O specialistų prognozės neleidžia lengviau atsikvėpti ir verčia jau dabar ruoštis galimoms situacijoms, kai atsiras sudėtingesne forma sergančių žmonių, kuriems reikės intensyviosios terapijos priemonių, ypač dirbtinio plaučių ventiliavimo aparatų. Todėl bet kokia pagalba miestui yra svarbi ir vertinga.

„Tik kartu su verslu mes stiprūs. Ačiū už kiekvieno indėlį ir pagalbą dorojantis su iššūkiais“, – sako P. Poderskis.