2019 01 16

Naujienos

„Mitnija“ pradeda prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ Vilniuje atnaujinimo darbus

„Mitnija“, didžiausia statybos kompanija Lietuvoje, pradeda didžiausio Baltijos šalyse prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ Vilniuje atnaujinimo darbus. Prekybos centro atnaujinimo projektas pavadintas „Akropolis persirengia“, jo metu „Mitnija“ atnaujins beveik pusę pastato ploto – 49 000 kv. m. Remonto darbai bus baigti iki šių metų lapkričio.

Atliekant atnaujinimo darbus prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ liks atviras lankytojams. „Mitnija“ darbus vykdys etapais, kruopščiai planuodama, o triukšmingiausi darbai bus atliekami naktimis.

AKROPOLIS Persirengia 1 - „Mitnija“ pradeda prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ Vilniuje atnaujinimo darbus

„Siekiame atitikti visus šiuolaikinių vartotojų poreikius, dėl kurių jie užsuka į prekybos ir pramogų centrą. Vilniaus „Akropolis“ sėkmingai veikia jau daugiau nei 15 metų, mažesnėmis ar didesnėmis apimtimis prekybos ir pramogų centras atnaujinamas nuolat, tačiau natūralu, kad atėjo laikas reikšmingesniems pokyčiams – atnaujinimo projektas „Akropolis persirengia“ yra didžiausias nuo atidarymo dienos“, – sako Vytautas Labeckas, „Akropolis Group“ direktorius.

Statybos kompanijos „Mitnija“ vadovas Julius Gendvilis didžiuojasi, kad „Akropolis“ yra vienas svarbiausių nuolatinių klientų.

„Šis užsakymas mums ypač svarbus, nes tai yra dar vienas darbas iš mūsų nuolatinio kliento. 2003–2007 m. „Mitnija“ pastatė prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Kaune ir Klaipėdoje, taip pat antrąjį „Akropolio“ etapą Vilniuje. 2017 m. pradėjome ir netrukus baigsime „Akropolį“ Rygoje, kurį statome kartu su latvių statybos bendrove „Merks“.

„Akropolio“ atnaujinimas Vilniuje bus dar didesnis iššūkis mums, nes statybos darbus vykdysime veikiančiame pastate. Tai reiškia, kad privalėsime ne tik užtikrinti ne tik aukštus kokybės standartus, bet ir dirbti tyliai, švariai, kuo mažiau trukdyti prekybos centro lankytojams ir darbuotojams. Neabejoju, kad su savo nuolatiniu klientu ir toliau profesionaliai, efektyviai bendradarbiausime, patikėtus darbus atliksime už sutartą kainą, kokybiškai ir laiku.“

AKROPOLIS Persirengia 3 - „Mitnija“ pradeda prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ Vilniuje atnaujinimo darbus

Atnaujinant prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“ Vilniuje iš esmės bus pertvarkyta 39 000 kv. m nuomininkams priklausančių erdvių ir 13 000 kv. m bendrųjų patalpų. Bendras „Mitnijos“ atnaujinamas „Akropolio“ plotas prilygsta beveik septynioms futbolo aikštėms.