2018 07 11

Pranešimas spaudai

„Mitnijai“ patikėta 25 mln. eurų vertės verslo ir visuomeninės paskirties komplekso statyba

„Mitnija“, viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „MG Valda“ pasirašė generalinės rangos sutartį dėl verslo ir visuomeninės paskirties komplekso statybos naujai kuriamame Paupyje Vilniaus senamiestyje. Tai ketvirtasis 5 ha teritorijoje plėtojamo „Paupio“ projekto etapas.

„Mitnijai“ patikėta daugiau nei 30 000 kv. m verslo centro, požeminės automobilių stovėjimo aikštelės ir kitų komercinės paskirties pastatų statyba. Darbus „Mitnija“ pradės nedelsiant ir baigs 2019 m. pabaigoje.

Paupys MGValda 01 - „Mitnijai“ patikėta 25 mln. eurų vertės verslo ir visuomeninės paskirties komplekso statyba

„Mitnijos“ statomame moderniame „Paupio“ verslo komplekse įsikurs A klasės biurai, senamiesčio kultūrą bei aplinką, nestandartinio išplanavimo sprendimus ir drąsią architektūrą vertinantys kūrybiški verslai, o taip pat įvairios parduotuvės, restoranai, klubai, meno galerija su konferencijų centru, sporto klubas ir vaikų darželis. Išskirtinis „Paupio“ verslo komplekso akcentas – stilingas gourmet turgus, po savo stogu talpinsiantis ne tik ūkininkų, žvejų ir kulinarinių meistrų parduodamą produkciją, bet ir keliolika gatvės maisto restoranėlių.

„Norime, kad rajonas būtų gyvas, todėl kurdami koncepciją, stengėmės joje sutalpinti skirtingas funkcijas, ieškojome, ką pasiūlyti čia gyvenantiems, dirbantiems, besisvečiuojantiems. Gyvenamieji kvartalai formuojami atskirai nuo komercinio ir visuomeninio kvartalo, norint suderinti gyventojų ramybės poreikį ir komercinės dalies energiją“, – teigia projektą plėtojančios bendrovės „MG Valda“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

Paupys MGValda 03 - „Mitnijai“ patikėta 25 mln. eurų vertės verslo ir visuomeninės paskirties komplekso statyba

„Paupio“ rajone ypatingas dėmesys bus skirtas ir įvairioms visuomeninėms erdvėms – kuriamos aikštės, fontanai, meninės instaliacijos, poilsio zonos.

„Paupys“ – pirmasis žingsnis, įgyvendinant didžiausią Lietuvoje „Vilniaus architektūros parko“ konversijos projektą. Jo tikslas – 78 hektarus nenaudojamų, netoli miesto centro esančių pramoninių teritorijų paversti gyvenimui, darbui ir laisvalaikiui patraukliomis erdvėmis.