2021 05 06

Pranešimas spaudai

„Mitnijos“ vadovas Julius Gendvilis baigia karjerą kompanijoje, nauju generaliniu direktoriumi skiriamas Valentinas Cilcius

„Mitnijos“, vienos didžiausių Lietuvos statybos kompanijų, vadovas Julius Gendvilis baigia karjerą bendrovėje ir nuo rytdienos generalinio direktoriaus pareigas perduoda įmonės statybų direktoriui Valentinui Cilciui. Julius Gendvilis bendrovei vadovavo vienuolika metų.

Jis teigia, kad darbas „Mitnijoje“ buvo ypatingas, kupinas iššūkių ir nuostabių patirčių, tačiau atėjo laikas pokyčiams ir naujoms galimybėms.

Julius Gendvilis VZ nuotrauka 2020 rugsejis 02 scaled - „Mitnijos“ vadovas Julius Gendvilis baigia karjerą kompanijoje, nauju generaliniu direktoriumi skiriamas Valentinas Cilcius
Julius Gendvilis, UAB „Mitnija" generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

„Prie kompanijos vairo stojau prieš vienuolika metų ypač sunkiu jai metu, todėl daug ką teko pradėti nuo nulio – suformuoti komandą, apsispręsti dėl mūsų strategijos ir vadovauti jos įgyvendinimui, įgyti klientų ir kitų rinkos dalyvių pasitikėjimą. Nuoširdžiausiai dėkoju visai įmonės komandai, mūsų akcininkams ir klientams už palaikymą, pasitikėjimą ir šią nuostabią profesinę kelionę, visi kartu padarėme „Mitniją“ viena didžiausių ir sėkmingiausių statybos kompanijų Lietuvoje. Ypač didžiuojuosi mūsų įgyvendintais miestus puošiančiais projektais, sėkminga plėtra Jungtinėje Karalystėje ir ilgalaikiais santykiais su užsakovais – didžiausiomis Lietuvos ir kitų šalių NT plėtros ir investicijų kompanijomis“, – teigia J. Gendvilis.

„Julius „Mitniją“ vedė į priekį vienuolika metų, tačiau jo karjera grupėje prasidėjo dar beveik dešimtmečiu anksčiau. Iš specialisto pozicijos jis pakilo iki „Mineralinių vandenų“ vadovo, o vėliau jo lyderio savybes pasitelkėme vienai stipriausių statybos kompanijų Lietuvoje kurti. Linkiu Juliui sėkmės, dėkoju už profesionalumą ir neeilinius pasiekimus“, – teigia koncerno „MG Baltic“, kuriam priklauso „Mitnijos“ akcijos, prezidentas Darius Mockus.

Naujai paskirtas „Mitnijos“ vadovas Valentinas Cilcius daugiau nei dešimt metų vadovavo bendrovės statybų funkcijai. Iki tol devynerius metus dirbo statybų bendrovėje „Ranga IV“. Jis teigia, kad „Mitnija“ toliau nuosekliai įgyvendins savo strategiją, išlaikys lyderės pozicijas Lietuvoje ir sieks plėsti veiklą JK, Latvijoje, kitose stabiliose Europos šalių rinkose.

Valentinas Cilcius Mitnija 02 scaled - „Mitnijos“ vadovas Julius Gendvilis baigia karjerą kompanijoje, nauju generaliniu direktoriumi skiriamas Valentinas Cilcius

„Nuoširdžiai dėkoju Juliui už lyderystę ir profesionalų darbą kartu. Visi drauge sukūrėme profesionalią kompaniją, todėl mano vizija ir pareiga – tęsti pradėtus darbus ir toliau ją stiprinti. Mes toliau investuosime į naujas technologijas, šiuolaikiškas verslo vadybos sistemas kaip „Lean“ ir integruota 5D BIM visų statybos procesų valdymo platforma, dar labiau skaitmenizuosime kokybės, defektų ir darbų saugos procesų valdymą. Puikiai suprantame, kad statybos seniai nėra gamybos verslas. Mes dirbame paslaugų versle. Todėl, kaip ir kitos paslaugų įmonės, turime teikti kokybiškas paslaugas, darbus atlikti sutartu laiku už sutartą kainą, klientus aptarnauti profesionaliai ir patenkinti jų lūkesčius“, – teigia V. Cilcius.

„Mitnija“ yra viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje. 2020 m. bendrovė gavo 119 milijonų eurų pajamų, 9 proc. daugiau nei 2019 m., kai pardavimai siekė 109 milijonus eurų. Įmonėje dirba daugiau nei 300 darbuotojų. „Mitnija“ stato komercinės, pramoninės, gyvenamosios paskirties ir infrastruktūros projektus. Pagrindinė „Mitnijos“ rinka yra Lietuva. 2016 m. bendrovė pradėjo veiklą Jungtinėje Karalystėje ir Latvijoje; ji toliau ketina plėsti veiklą stabiliose Europos šalių rinkose. „Mitnija“ dirba pagal tarptautinius ISO 9001 kokybės, ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos ir ISO 45000 darbų saugos standartus.