Atnaujiname gražiausias Lietuvos bažnyčias

„Mitnijos“ specialistams patikėta ir gražiausių Lietuvos bažnyčių rekonstrukcija. Mes atnaujinome ir rekonstravome Bernardinų vienuolyno ansamblį Vilniuje ir Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčią ir bernardinų vienuolyną.

„Mitnijai“ buvo patikėti bernardinų vienuolyno ansamblio Vilniuje restauracijos ir atnaujinimo darbai. Mūsų specialistai atliko reikiamus tyrimus ir projektavimo darbus, restauravo pagrindinę bažnyčios erdvę, atliko skliautų, piliorių, šiaurinės sienos gotikinės freskos ir Trijų karalių koplyčios interjero konservavimo bei restauravimo darbus.

Be to, atnaujinome Kristaus laiptų koplyčios fasadą, stogą ir rūsį, varpinės fasadą ir stogą bei oficinos fasadus ir vienuolyno pastato rytinį fasadą.

Bernardinų vienuolyno ansamblio Vilniuje restauracija finansuota Lietuvos Vyriausybės ir ES fondų lėšomis ir truko beveik 3 metus.

Kauno Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčios ir bernardinų vienuolyno rekonstrukcija

sv jurgio kankintojo baznycia vsi kauno turizmo informacijos centro nu 72494136 - Atnaujiname gražiausias Lietuvos bažnyčias

„Mitnija“ taip pat restauravo ir sutvarkė Kauno Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčią ir bernardinų vienuolyną, įsikūrusius šalia Kauno santakos ir pilies vakarinėje senamiesčio dalyje.

Mūsų specialistai parengė rekonstrukcijos techninį projektą, suremontavo stogų dangą ir grindis, atnaujino šildymo ir apšvietimo sistemas, atliko išlikusių altoriaus, choro balkonų ir kitų fragmentų konservavimo darbus. Be to, vienuolyne įrengė nakvynės namus, o trečiąjį vienuolyno aukštą ir pastogę pritaikė konferencijoms.

Po daugiau kaip 3 metus trukusios restauracijos bažnyčios ir vienuolyno pastatai atvėrė duris tikintiesiems bei turistams.

Panašūs projektai