Marriott tinklo viešbutis Moxy Milton Keynes mieste Anglijoje

„Mitnija“ stato „Moxy“ viešbutį Milton Keinse (Milton Keynes), Pietų Anglijoje. Projekto užsakovas – tarptautinė nekilnojamojo turto investicijų bendrovė „Vastint Hospitality“. Statybos darbus „Mitnija“ baigs 2021 m. gegužę.

Aštuonių aukštų, 7 800 kv. m „Moxy“ viešbutis iškils Milton Keinso centre, jame bus įrengta 210 kambarių, viešosios erdvės ir požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Viešbutis „Moxy“ priklauso tarptautiniam „Marriott“ viešbučių tinklui, jo koncepcija pritaikyta tūkstantmečio kartos keliautojų poreikiams ir skoniui.

Moxy Mitnija UK web header 01 - Marriott tinklo viešbutis Moxy Milton Keynes mieste Anglijoje

Viešbutį „Moxy“ statome Milton Keinso centre, pastatas užima beveik visą sklypo plotą. Tai reiškia, kad turime ypač kruopščiai, preciziškai planuoti statybų technikos, medžiagų logistiką ir itin tiksliai organizuoti statybos darbus.

Statydami pastatą naudosime surenkamą klijuotos medienos plokščių konstrukciją, o tai padės sutrumpinti statybos terminus. Plokštės yra aukštos kokybės, nes visiškai paruošiamos gamykloje. Be to, šis statybos būdas yra draugiškesnis aplinkai, nes naudosime daugiau medžio ir mažiau įprastų statybose medžiagų, tokių kaip metalas, betonas.

„Moxy“ yra tūkstantmečio kartos keliautojams skirtas „Marriott“ prekės ženklas, jis debiutavo 2014 m. Milane, Italijoje. Tai modernūs naujos kartos keliautojui pritaikyti viešbučiai, kuriuose dera stilingas dizainas ir malonus aptarnavimas už prieinamą kainą. „Moxy“ siūlo tai, kas svarbu šiuolaikiniam jaunimui, ieškančiam naujų keliavimo potyrių. Tai jaunatviška viešbučio energija, gyvybingos viešosios erdvės, madingas minimalistinis stilius, modernios technologijos, jaukūs, patogūs kambariai ir saikingas dėmesys svečiui.

„Mitnijos“ pastatytas „Moxy“ viešbutis Kaune

Moxy Kaunas header 05 scaled - Marriott tinklo viešbutis Moxy Milton Keynes mieste Anglijoje

Panašūs projektai