Mitnija – NATO ir JAV kariuomenės statybos partnerė Lietuvoje ir Latvijoje

„Mitnija“ pasirinkta Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazės Šiauliuose infrastruktūros rekonstrukcijos ir modernizavimo darbams atlikti.

Per 360 dienų baigsime projektavimo darbus ir rekonstruosime aikštę prie NATO lėktuvų angaro, taip pat įgyvendinsime lėktuvų riedėjimo tako rekonstrukcijos darbus. Įgyvendinus projektą bus rekonstruota 8 400 kv. m asfalto dangos ir įrengta drenažo sistema.

Pagal papildomą susitarimą, suprojektuosime ir atliksime 7 000 kv. m dydžio sraigtasparnių nusileidimo zonos remontą; įrengsime specialią apsauginio apšvietimo sistemą; suremontuosime amunicijos bunkerį; pastatysime transporto priemonių ir įrangos priežiūros angarus; atliksime variklių paleidimo zonos renovaciją; įrengsime 4 000 kv. m atsarginį kelią; taip pat specialią suspausto oro padavimo sistemą bei kitus darbus.

Mūsų klientas – NATO perkančioji organizacija NATO Support and Procurement Agency (NSPA).

NATO - Mitnija – NATO ir JAV kariuomenės statybos partnerė Lietuvoje ir Latvijoje

„Mitnija“ taip pat laimėjo JAV kariuomenės projektavimo ir statybos užsakymą Lietuvos ir Latvijos karinių oro pajėgų bazių infrastruktūrai renovuoti ir modernizuoti. Projektų užsakovas – The United States Army Corps of Engineers, Jungtinių Amerikos Valstijų Gynybos departamentui pavaldus JAV kariuomenės padalinys.

Latvijos Lielvardės kariniame oro uoste suprojektuosime ir pastatysime lėktuvų atsarginių detalių sandėlį, gaisrinę ir papildomas patalpas, pavojingų krovinių aikštelę, taip pat atliksime kitus darbus.

Lietuvos karinių oro pajėgų bazėje Šiauliuose suprojektuosime ir išplėsime naikintuvų stovėjimo aikštelę – 14 zonų su specialiais „JetBlast“ deflektoriais ir inžinerinėmis sistemomis, taip pat specialią 2 800 kv. m logistikos aikštę. Visi JAV kariuomenės užsakyti projektavimo ir statybos darbai bus baigti per 540 dienų.

Panašūs projektai