Mitnija – NATO ir JAV kariuomenės statybos partnerė Lietuvoje ir Latvijoje

„Mitnija“ pasirinkta Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazės Šiauliuose infrastruktūros rekonstrukcijos ir modernizavimo darbams atlikti. Mes suprojektavome ir rekonstravome aikštę prie NATO lėktuvų angaro, atlikome lėktuvų riedėjimo tako rekonstrukcijos darbus.

Pagal papildomą susitarimą suprojektavome ir atlikome 7 000 kv. m dydžio sraigtasparnių nusileidimo zonos remontą, įrengėme specialią apsauginio apšvietimo sistemą, suremontavome amunicijos bunkerį, pastatėme transporto priemonių ir įrangos priežiūros angarus, renovavome variklių paleidimo zoną, įrengėme 4 000 kv. m atsarginį kelią, taip pat specialią suspausto oro padavimo sistemą ir atlikome kitus darbus.

Mūsų klientė – NATO perkančioji organizacija NATO Support and Procurement Agency (NSPA).

NATO - Mitnija – NATO ir JAV kariuomenės statybos partnerė Lietuvoje ir Latvijoje

„Mitnija“ taip pat įgyvendino JAV kariuomenės projektavimo ir statybos užsakymą renovuoti ir modernizuoti Lietuvos ir Latvijos karinių oro pajėgų bazių infrastruktūrą. Projektų užsakovas – The United States Army Corps of Engineers, Jungtinių Amerikos Valstijų gynybos departamentui pavaldus JAV kariuomenės padalinys.

Latvijos Lielvardės kariniame oro uoste suprojektavome ir pastatėme lėktuvų atsarginių detalių sandėlį, gaisrinę ir papildomas patalpas, pavojingų krovinių aikštelę, atlikome kitus darbus.

Lietuvos karinių oro pajėgų bazėje Šiauliuose suprojektavome ir išplėtėme naikintuvų stovėjimo aikštelę – 14 zonų su specialiais JetBlast deflektoriais ir inžinerinėmis sistemomis, taip pat specialią 2 800 kv. m logistikos aikštę.

Panašūs projektai