Naujas Paupio rajonas Vilniaus senamiestyje

„Mitnija“ stato nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Darnu Group“ plėtojamą verslo ir visuomeninės paskirties kvartalą naujai kuriamame Paupio rajone Vilniaus senamiestyje.

„Mitnijai“ patikėtas 5 ha teritorijoje plėtojamas Paupio verslo kvartalas, kurį sudarys daugiau nei 30 000 kv. m verslo kompleksas, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir kiti komercinės paskirties statiniai.

Paupys MGValda 01 - Naujas Paupio rajonas Vilniaus senamiestyje

Čia pastatysime A klasės biurus, kuriuose kursis senamiesčio kultūrą, aplinką, nestandartinio plano sprendimus ir drąsią architektūrą vertinančios kūrybiškos verslo įmonės, taip pat įrengsime patalpas parduotuvėms, restoranams, konferencijų centrui, sporto klubui ir kitoms įvairias paslaugas teikiančioms įmonėms.

Išskirtinis Paupio verslo komplekso akcentas – stilingas Paupio turgus, po savo stogu talpinsiantis ne tik ūkininkų ir kulinarijos meistrų parduodamą produkciją, bet ir keliolika gatvės maisto restoranėlių.

Paupys MGValda 03 - Naujas Paupio rajonas Vilniaus senamiestyje

Paupio rajone ypatingas dėmesys skiriamas ir įvairioms visuomeninėms erdvėms – kuriamos aikštės, fontanai, meninės instaliacijos, poilsio zonos.

Panašūs projektai