S7 verslo centro 3 etapas. Danske Bank Globalių paslaugų centras

„Mitnija“ pastatė trečią nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Galio Group“ (buvusi „M.M.M. projektai“) verslo centro S7 etapą Vilniuje. Kaip ir pirmame projekto etape, čia įsikūrė Danske Bank Globalių paslaugų centras.

Trečiasis S7 verslo centro etapas – tai dar vienas 29 500 kv. m biurų pastatas „Danske“ banko Globalių paslaugų centrui. Biurų patalpoms čia skirta 14 500 kv. m; 15 000 kv. m – trijų aukštų požeminei automobilių stovėjimo aikštelei. Trečiojo S7 verslo centro biurų pastato statybos darbus „Mitnija“ baigė 2018 m. gruodį.

S7 Laimonas Ciūnys 9 - S7 verslo centro 3 etapas. Danske Bank Globalių paslaugų centras

„Galio Group“ plėtojamas S7 verslo centras išsiskiria ne tik šiuolaikiškais, efektyviais architektūros, bet ir moderniais statybos bei technologiniais sprendimais.

Visų projekto etapų pastatai čia yra skandinaviško stiliaus, švarių formų, juose daug dėmesio skiriama funkcionalumui, medžiagų ir technologijų kokybei. Trečiasis pastatas taip pat yra A energinės klasės, ant jo stogo sumontuoti saulės elementai, generuojantys 10 proc. pastatui reikalingos energijos, o požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje – 14 elektromobilių įkrovos taškų. Pastate taip pat įdiegta antrinė vandens panaudojimo sistema: lietaus vanduo naudojamas sanitariniuose mazguose.

S7 verslo centro 3–ojo etapo statybos proceso video

 

 

Unikalu. Statybos metu:

  • 100 subrangovų ir tiekėjų.
  • 300 darbininkų statybos piko metu.
  • Milžiniškas beveik 400 kv. m. stiklu dengtas atriumas. Tinkamas dideliems renginiams organizuoti.
  • Ypatingi specialiai projektui pagaminti stoglangiai atriumui uždengti.
  • Pirmą kartą Lietuvoje: beveik 400 kv. m 38 tonų stoglangis. Pagamintas ir surinktas gamykloje, o sumontuotas objekte.
  • Pirmą kartą Lietuvoje: atriumo sienų apdailai panaudota akustinė Butong betono plokštė. Nedegi ir skirta akustikai valdyti.
  • 30 metrų pakabinamas tiltas virš pagrindinio įėjimo.
  • Specialiai projektui pagaminti pakabinami laiptai.

Klientas

Client logo

Statybų laikotarpis

2018-2019

Miestas

Vilnius

38 tonų stoglangis. Pirmą kartą Lietuvoje

400 m2

38 tonų stoglangis. Pirmą kartą Lietuvoje
pakabinamas tiltas virš pagrindinio įėjimo

30 m

pakabinamas tiltas virš pagrindinio įėjimo
darbininkų statybos piko metu ir 100 subrangovų, tiekėjų įmonių

300

darbininkų statybos piko metu ir 100 subrangovų, tiekėjų įmonių

Statydama šį projektą, „Mitnija“ profesionaliai suvaldė visas rizikas: projektas įgyvendintas 4 savaitėmis anksčiau sutarto laiko ir už sutartą kainą.

Trečiajam biurų komplekso S7 etapui taip pat suteiktas tarptautinis tvarių pastatų sertifikatas „BREEAM New Construction Excellent“. Tai reiškia, kad pastatas ne tik tausoja energiją ir aplinką, bet ir užtikrina aukštą komforto lygį jame dirbantiems žmonėms.

Pirmasis ir antrasis projekto etapai taip pat gavo daugybę prestižinių apdovanojimų, tokių kaip „BREEAM New Construction Excellent“, LEESMAN+, o pirmasis pastatas dar ir pripažintas geriausiu 2018 m. biurų paskirties projektu Baltijos šalyse.

Panašūs projektai