Prekybos centras Rimi – per rekordinius 4 mėnesius

„Mitnija“ per rekordinį 4 mėnesių laikotarpį pastatė 3 300 kv. m prekybos centrą „Rimi“ Palangoje, šalia jo įrengė 150 vietų automobilių stovėjimo aikštelę.

Darbus pradėję gilią žiemą, prekybos centrą klientui atidavėme birželio pradžioje – prieš pat 2013 m. kurortinio sezono pradžią.

Statant prekybos centrą „Rimi“ Palangoje, ypatingą dėmesį skyrėme ne tik pastato kokybei ir rekordiškai trumpiems statybos terminams. Rūpintis aplinkosauga, šalia gyvenančiais kurorto gyventojais taip pat buvo nepaprastai svarbu: privalėjome užtikrinti, kad intensyvūs statybos darbai kiek galima mažiau trikdytų jų kasdienybę.

RIMI Mitnija 05 - Prekybos centras Rimi – per rekordinius 4 mėnesius

Kiekvieną dieną prekybos centro „Rimi“ statybos aikštelėje dirbo daugiau kaip 100 darbininkų, turėjome suvaldyti 45 skirtingų subrangovų ir tiekėjų įmones.

Prekybos centras „Rimi“ šiame didžiausiame Lietuvos kurorte išsiskiria moderniu ir originaliu fasadu – jis dekoruotas medžių motyvais, o įspūdinga stiklinė siena suteikia pastatui lengvumo ir leidžia į parduotuvę patekti natūraliai dienos šviesai.

Šis „Mitnijos“ pastatytas didžiausias prekybos centras Palangoje išsiskiria ir inovatyviais techniniais bei technologiniais sprendimais – prekybos salėje įrengta naujoviška energiją taupanti apšvietimo sistema ir aplinką tausojanti šaldymo įranga.

Video apie mūsų pastatytą Rimi prekybos centrą Palangoje

Panašūs projektai