Prekybos ir pramogų centras Vilnius Outlet

„Mitnijai" patikėta beveik 62 000 kv. m prekybos ir pramogų centro „Vilnius Outlet" statyba. Jis iškils sostinės Pilaitės prospekte, šalia vakarinio aplinkkelio.

Projekto užsakovas – nekilnojamojo turto plėtros ir investicijų bendrovė „Ogmios“ grupė; projekto statybos vertė – daugiau nei 51 mln. eurų. „Vilnius Outlet“ statybos darbus „Mitnija“ baigs 2021 m. kovą.

Outlet Vilnius 01 - Prekybos ir pramogų centras Vilnius Outlet

„Mitnijos“ statomame A+ energinės klasės prekybos ir pramogų centre „Vilnius Outlet“ įsikurs 150 outlet tipo parduotuvių, maisto prekių parduotuvė „Hyper Rimi“, taip pat 30 restoranų ir kavinių, šešių salių kino teatras, sporto klubas. Centro teritorijoje bus įrengta žaliųjų zonų, vaikų žaidimų aikštelių, fontanų ir terasų.

Mitnija Vilnius OUTLET 02 - Prekybos ir pramogų centras Vilnius Outlet

„Vilnius Outlet“ projektas taps nemažu iššūkiu mūsų komandai. Statydami šį centrą sunaudosime 1455 tonas metalinių konstrukcijų, beveik 4200 tonų armatūros ir beveik 31 000 kubinių metrų betono. Turėsime suvaldyti šimtus subrangovų ir tiekėjų, preciziškai suplanuoti darbus, kad naujasis prekybos ir pramogų centras duris atvertų sutartu laiku.

Prekybos ir pramogų centro „Vilnius Outlet“ pastate ir šalia jo įrengsime beveik 1300 vietų automobiliams, dar 250 parkavimo vietų bus įrengta ir perduota miesto reikmėms.

Vilnius Outlet projekto vizualizacijos

Panašūs projektai