S7 verslo centro 4 etapas. Danske Bank Globalių paslaugų centras

„Mitnija“ stato ketvirtą ir paskutinį nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Galio Group“ (buvusi „M.M.M. projektai“) verslo centro S7 etapą Vilniuje. Kaip ir pirmame ir trečiame projekto etapuose, čia toliau plėsis Danske Bank Globalių paslaugų centras.

S7 verslo centro ketvirtą etapą sudarys šešių aukštų pastatas ir trijų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Bendras pastato plotas bus beveik 21 500 kv. m, iš kurių 12 500 kv. m skirta biurams, dar 9 000 kv. m – požeminei automobilių stovėjimo aikštelei.

Ketvirto S7 verslo centro etapo pastatas atitiks A+ energinės klasės reikalavimus, jo statyba bus baigta 2021 m. birželį.

S7 Laimonas Ciūnys 6 web header 01 1 - S7 verslo centro 4 etapas. Danske Bank Globalių paslaugų centras

2016–2019 m. „Mitnija“ pastatė pirmą, antrą ir trečią S7 verslo centro etapus, kuriuose įsikūrė „Danske Bank“ Globalių paslaugų centro ir „Telia Lietuva“ darbuotojai. „Danske Bank“ toliau plėsis ir į ketvirtąjį etapą.

Baigus viso projekto statybą, S7 verslo centro bendras plotas bus 103 000 kv. m, iš kurių daugiau nei 53 500 kv. m bus skirta biurams, dar 49 500 kv. m požeminei automobilių stovėjimo aikštelei.

Mitnija S7 Telia building 020 - S7 verslo centro 4 etapas. Danske Bank Globalių paslaugų centras

„Galio Group“ plėtojamas verslo centras S7 išsiskiria ne tik šiuolaikiškais, efektyviais architektūros, bet ir moderniais statybos ir technologiniais sprendimais. Biurų pastatai čia – skandinaviško stiliaus, švarių formų, juose daug dėmesio skiriama funkcionalumui, medžiagų ir technologijų kokybei. Ant A ir A+ energinių klasių biurų pastatų sumontuoti saulės elementai, aplink pastatus įrengti nauji dviračių takai, o požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse – dešimtys elektromobilių įkrovos taškų.

S7 verslo centro 1-3 etapai gavo daugybę prestižinių apdovanojimų, tokių kaip „BREEAM New Construction Excellent“, LEESMAN+, o pirmasis pastatas pripažintas geriausiu 2018 m. biurų paskirties projektu Baltijos šalyse.

Galio Group plėtojamo ir Mitnijos pastatyto S7 verslo centro 1, 2 ir 3 etapai

Panašūs projektai