Marriott tinklo viešbutis Moxy Kaune

„Mitnija“ pastatė naujos koncepcijos viešbutį „Moxy“ Kauno centre. Trijų žvaigždučių „Moxy“ priklauso tarptautiniam „Marriott“ viešbučių tinklui, jo koncepcija pritaikyta tūkstantmečio kartos keliautojų poreikiams ir skoniui.

Naujasis viešbutis iškilo Maironio gatvėje, Kaune, vietoj neveikiančio prekybos centro „Sostinė“. Daugiau nei 5 800 kv. m šešių aukštų pastate įrengti 175 kambariai. Tai vienas didžiausių viešbučių Kaune ir pirmasis „Moxy“ prekės ženklo viešbutis Baltijos šalyse.

„Moxy“ Kaune išplėtojo nekilnojamojo turto investicijų bendrovė „Tala LT“, viešbučio operatorius – bendrovė „Apex Alliance Hotel Management“. Statybos darbus „Mitnija“ baigė 2020 m. balandį.

Moxy Kaunas header 01 scaled - Marriott tinklo viešbutis Moxy Kaune

„Mitnijos“ pastatyto „Moxy“ viešbučio Kaune architektūriniai sprendimai – nekasdieniai ir technologiškai sudėtingi. Įdomiausia buvo statyti pastato konstruktyvą, nes viešbutis suprojektuotas taip, tarsi 2–6 pastato aukštai būtų pakibę virš žemės, technologiškai tariant, įrengti kaip gembinė (išsikišusi) konstrukcija. Kitas retas sprendimas – lenktos pastato kraštinės sienos. Kadangi visas statinys monolitinis, sienų linkiui išgauti naudojome specialius klojinius.

Nauja Kaune ir tai, kad pastato interjere naudotas apdailinis betonas ir taikyti unikalūs fasado apdailos sprendimai. Viešbučio fasadą puošia ne įprasta lygi apdaila, o tarsi sušukuotas fasadinis tinkas. Tokį dekorą išgavome apdorodami tinką plytelių klijavimo šukomis. Ir apdailinio betono naudojimo, ir fasado apdailos darbai pareikalavo daug kruopštaus rankų darbo, žinių, patirties ir meistriškumo.

Sudėtingas statybų procesas

Moxy69 scaled - Marriott tinklo viešbutis Moxy Kaune

Vienas iš didžiausių iššūkių buvo tai, kad statybos vyko pačiame miesto centre, o viešbučio pastatas užima beveik visą nedidelio sklypo plotą, todėl praktiškai neturėjome statybvietės ir darbo erdvės. Taigi statybų technikos, medžiagų, klojinių tiekimo logistiką teko organizuoti ypač kruopščiai ir tiksliai.

Ne mažesnis iššūkis buvo ir senojo pastato griovimo darbai, mat vos per metrą buvo kitų statinių, tarp jų – Lietuvos banko pastatas. Todėl statybos darbus teko planuoti preciziškai, išvengiant darbo saugos, aplinkosaugos incidentų ir minimalizuoti griovimo ir statybos darbų įtaką aplinkiniams.

Moderniausias viešbutis Kaune

Moxy117 scaled - Marriott tinklo viešbutis Moxy Kaune

Mūsų pastatytame „Moxy“ viešbutyje Kaune sumontuotos moderniausios oro vėdinimo, kondicionavimo, šildymo sistemos. Visi 175 viešbučio kambariai valdomi individualiai, o viso pastato inžinerinės sistemos – šiuolaikiška automatizuota kompiuterine pastato valdymo sistema.

„Moxy“ viešbučio Kaune statybos piko metu statybos aikštelėje dirbo daugiau kaip 250 darbininkų. Be to, turėjome suvaldyti per 60 subrangovų ir tiekėjų įmonių.

Pirmasis Moxy Baltijos šalyse

Moxy74a scaled - Marriott tinklo viešbutis Moxy Kaune

„Moxy“, naujas tūkstantmečio kartos keliautojams skirtas „Marriott“ prekės ženklas, debiutavo 2014 m. Milane, Italijoje. Tai modernūs naujos kartos keliautojui pritaikyti butiko stiliaus viešbučiai, kuriuose dera stilingas dizainas ir malonus aptarnavimas už prieinamą kainą. „Moxy“ siūlo tai, kas svarbu šiuolaikiniam jaunimui, ieškančiam naujų keliavimo potyrių. Tai – jaunatviška viešbučio energija, gyvybingos viešosios erdvės, madingas minimalistinis stilius, modernios technologijos, jaukūs, patogūs kambariai ir saikingas dėmesys svečiui.

„Moxy“ viešbučio Kaune interjeras taip pat išsiskiria linksmais, gyvais jaunimo skoniui pritaikytais interjero sprendimais. Erdvios grafičiais, piešiniais ir nuotraukomis dekoruotos laisvalaikio zonos, modernūs minimalistiniai baldai, specialus apšvietimas ir kitos interjero detalės sukuria šiuolaikiško, gyvo, madingo viešbučio jaunimui įspūdį. Netgi svečių registracija Kauno „Moxy“ vyksta viešbučio bare, kuris veikia ir kaip registratūra.

Moxy Kaune nuotraukų galerija

Panašūs projektai