S7 verslo centro 1 etapas. Danske Bank Globalių paslaugų centras

„Mitnija“ pastatė pirmąjį nekilnojamojo turo plėtros bendrovės „Galio Group“ (buvusi „M.M.M. projektai“) verslo centro S7 pastatą Vilniuje. Jame įsikūrė Danske Bank Globalių paslaugų centro darbuotojai.

„Mitnija“ pastatė nekilnojamojo turo plėtros bendrovės „Galio Group“ verslo centro S7 pirmąjį etapą Vilniuje. Jis iškilo šalia miesto centro esančiame Žvėryno rajone, Saltoniškių gatvėje, buvusioje pramoninėje teritorijoje. Naujame 12 000 kv. m. biurų pastate įsikūrė „Danske Bank“ Globalių paslaugų centras.

Danske Bank MMM Mitnija 2018 ruduo 01 1 - S7 verslo centro 1 etapas. Danske Bank Globalių paslaugų centras

Pirmasis šio projekto etapas, kuriame įsikūrė „Danske Bank“ Globalių paslaugų centras – tai šešių aukštų 12 000 kv. m biurų pastatas, taip pat 340 vietų požeminė ir 130 vietų antžeminė automobilių stovėjimo aikštelės.

„Mitnija“ taip pat pastatė antrąjį ir trečiąjį verslo centro etapus, ir šiuo metu stato ketvirtąjį.

„Mitnijos“ pastatytas „Galio Group“ biurų pastatas išsiskiria ne tik šiuolaikiškais ir efektyviais architektūros, bet ir moderniais statybos bei technologiniais sprendimais. Ant A energetinės klasės biurų pastato stogo sumontuoti saulės elementai, generuosiantys dešimtadalį objektui reikalingos energijos. Aplink pastatą išplėsti ir įrengti nauji dviračių takai, pastate – 11 elektromobilių įkrovos taškų.

Verslo centras pastatytas taikant tvarios plėtros principus ir siekiant BREEAM sertifikato. Šiame projekte didelis dėmesys buvo skirtas ne tik inovatyviems architektūriniams sprendimams ar inžinerinėms sistemoms, bet ir atsakingam statybos organizavimui, patogių ir šiuolaikiškų darbo vietų statybos metu sukūrimui, komunikacijai su vietine bendruomene.

S7 verslo centro 1–ojo etapo statybos proceso video

 

Unikalu. Mitnija statybos metu:

  • Vadovavo 50 subrangovų ir tiekėjų įmonių, 250 darbininkų statybų piko metu.
  • Sunaudojo 1 100 tonų metalo pastato statyboje.
  • Išvežė 3 800 sunkvežimius grunto.
  • Sumontavo 28 metrų 200 tonų metalinį tiltą, jungiantį dvi pastato dalis 5-6 aukštuose.
  • Sunaudojo 4 200 kub. m betono.
  • Statybos trukmė 21 mėnuo.

Klientas

Client logo

Statybų laikotarpis

2016-2017

Miestas

Vilnius

200 tonų metalinis tiltas, jungiantis dvi pastato dalis

28 m

200 tonų metalinis tiltas, jungiantis dvi pastato dalis
tonų metalo pastato statyboje

1 100

tonų metalo pastato statyboje

Panašūs projektai