Naujasis Aprangos biurų pastatas Vilniuje

„Mitnija“ pastatė naujus namus – biurų pastatą ir logistikos centrą – „Aprangos“ grupei, didžiausiai mažmeninės prekybos drabužiais bendrovei Baltijos šalyse.

Naujasis 20 000 kv. m „Aprangos“ grupės pastatų kompleksas iškilo 8,5 ha „Vilniaus verslo parke“ Ukmergės gatvėje, kurį plėtoja nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“.

„Mitnijos“ pastatytą „Aprangos“ grupės kompleksą, kuris įsikurė 3,6 ha teritorijoje, sudaro 1-3 aukštų pastatai; čia dirba beveik 200 kompanijos darbuotojų.

Naujasis pastatų kompleksas pastatytas strategiškai patogioje vietoje, užtikrinančioje gerą susisiekimą su Lietuvos miestais ir kitomis Baltijos šalimis, taip pat suteikia galimybę tolimesnei plėtrai ir garantuoja efektyvią logistiką.

Apranga Group Mitnija 2018 02 - Naujasis Aprangos biurų pastatas Vilniuje

Šis pirmasis „Vilniaus verslo parko“ projektas išsiskiria modernia su kraštovaizdžiu harmoningai derančia architektūra ir aukštais techniniais standartais. „Mitnijos“ pastatytas „Aprangos“ grupės biurų ir logistikos centras yra A energetinio efektyvumo klasės, čia įrengtas geoterminis šildymas, šildomos grindys ir automatinio temperatūros reguliavimo sistema.

Pastatų fasadai, kuriuose dominuoja stiklas, įrengti iš ilgaamžių, lengvai valomų medžiagų, o automatiškai reguliuojamos fasadų žaliuzės apsaugo patalpas nuo perkaitimo ir saulės šviesos pertekliaus.

Aprangos biurų pastato projekto video

„Mitnija“ sėkmingai suvaldė projekto rizikas: projektas įgyvendintas laiku, už sutartą kainą, statybos metu taip pat išvengta darbų saugos incidentų ir aplinkosaugos pažeidimų.

Projekto nuotraukų galerija

Panašūs projektai