Apie mus

Tai – statybos kompanija Mitnija

 

„Mitnija“ yra didžiausia statybos kompanija Lietuvoje. Sujungusi 50 metų patirtį Lietuvos statybos rinkoje su savo talentingų ir profesionalių darbuotojų žiniomis, „Mitnija“ teikia klientams pilną statybos paslaugų paketą ir kūrybiškus, novatoriškus statybos sprendimus.

Bendrovė stato komercinės, gyvenamosios, pramoninės paskirties ir infrastruktūros projektus. Kompanijos pagrindinė rinka yra Lietuvoje. 2016 m. bendrovė pradėjo veiklą Jungtinėje Karalystėje ir Latvijoje, sieks toliau plėsti veiklą stabiliose Europos šalių rinkose. „Mitnija“ dirba pagal tarptautinius ISO 9001 kokybės ir ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos standartus.

2020 m. „Mitnija“ gavo beveik 119 milijonų eurų pajamų, bendrovėje dirba daugiau kaip 272 darbuotojai. 2018 m. „Mitnija“ tapo didžiausia statybos bendrove Lietuvoje (pagal pajamas iš pagrindinės veiklos – statybos paslaugų).

Svarbiausi skaičiai

 • 2016 m. pardavimai: 69 mln. eurų.
 • 2017 m. pardavimai: 83 mln. eurų.
 • 2018 m. pardavimai: 107 mln. eurų.
 • 2019 m. pardavimai: 109 mln. eurų.
 • 2020 m. pardavimai: 119 mln. eurų.
 • 2021 m. pardavimai (prognozė): 114 mln. eurų.
 • 272 darbuotojai.
 • Reitingas: Nr. 1 statybos bendrovė Lietuvoje (pagal pajamas iš pagrindinės veiklos – statybos paslaugų).

Tai – Mitnija. Atsisiųskite mūsų naujausią brošiūrą

2 FB cover 1920x1080 72dpi - Apie mus

Sutarta kokybė, sutartas laikas, sutarta kaina yra ir greičiausiai išliks svarbiausi kokybiškai dirbančios ir patikimos statybų bendrovės kriterijai. Tiesiog neturime kito pasirinkimo – privalome to laikytis, kad patenkintume klientų lūkesčius.

Mūsų klientai dažnai akcentuoja tai, kuo galime didžiuotis – sklandus, skaidrus, gerai organizuotas ir suplanuotas statybų procesas tiek klientus, tiek mus išvaduoja nuo streso, įtampos, neigiamų emocijų. Mes ir toliau dirbsime, tobulėsime, kad kiekviename objekte statybos vyktų sklandžiai, maloniai, jaukiai. Su šypsena. Juk visiems kur kas mieliau grįžti po darbų į namus su šypsena, gera nuotaika ir emocijomis.

Statybų verslas jau seniai nėra gamybos verslas. Mes dirbame paslaugų versle. Puikiai suprantame, kad, kaip ir visos kitos paslaugų įmonės, turime teikti kokybiškas paslaugas, darbus atlikti laiku, klientus aptarnauti profesionaliai ir patenkinti jų lūkesčius.

Pastatai bus kokybiški ir tvarūs tada, kai bus statomi su šypsena, ramiai, užtikrintai ir profesionaliai. Esame tikri, kad kur kas maloniau gyventi, dirbti ir leisti laiką pastatuose, kurių sienos persmelktos teigiamų emocijų. Pažadam, labai stengsimės, kad mūsų statybose dominuotų šypsenos ir tik teigiamos emocijos.

Mūsų istorija trumpai

 

 • „Mitnija“ įsteigta 1962 m. kaip specializuotas elektros montavimo paslaugas teikianti bendrovė. 1984 m. bendrovė ėmėsi pramoninių ir gyvenamųjų pastatų statybos.
 • 2006 m. „Mitniją“ įsigijo „MG grupė“ – viena didžiausių įmonių grupių Lietuvoje, jungianti 80 bendrovių. 2016 m. grupės pardavimai siekė 581 mln. eurų.
 • 2011-2012 m. atlikus „Mitnijos“ vidaus reorganizaciją, pavyko sustiprinti vadovų komandą, atnaujinti strategiją, sustiprinti vidaus procesus ir rizikų kontrolę. Tai sugrąžino bendrovę į augimo ir pelningos veiklos etapą.
 • Sukaupusi didelę patirtį Lietuvos rinkoje, pritraukusi talentingus, kvalifikuotus darbuotojus ir išsaugojusi techninius bei mechanizacijos pajėgumus „Mitnija“ šiandien yra moderni ir profesionali statybos bendrovė.