Apie mus

Tai – statybos kompanija Mitnija

 

„Mitnija“ yra didžiausia statybos kompanija Lietuvoje. Sujungusi 50 metų patirtį Lietuvos statybos rinkoje su savo talentingų ir profesionalių darbuotojų žiniomis, „Mitnija“ teikia klientams pilną statybos paslaugų paketą ir kūrybiškus, novatoriškus statybos sprendimus.

Bendrovė stato komercinės, gyvenamosios ir pramoninės paskirties objektus, taip pat geležinkelių ir kitus infrastruktūros projektus. Kompanijos pagrindinė rinka yra Lietuvoje. 2016 m. bendrovė pradėjo veiklą Jungtinėje Karalystėje ir Latvijoje, sieks toliau plėsti veiklą stabiliose Europos šalių rinkose. „Mitnija“ dirba pagal tarptautinius ISO 9001 kokybės ir ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos standartus.

2018 m. „Mitnija“ pasiekė beveik 107 mln. eurų pardavimus, bendrovėje dirba daugiau kaip 330 darbuotojų. 2018 m. „Mitnija“ tapo didžiausia statybos bendrove Lietuvoje (pagal pajamas iš pagrindinės veiklos – statybos paslaugų).

Svarbiausi skaičiai

 • 2014 m. pardavimai: 90 mln. eurų.
 • 2015 m. pardavimai: 63 mln. eurų.
 • 2016 m. pardavimai: 69 mln. eurų.
 • 2017 m. pardavimai: 82,7 mln. eurų.
 • 2018 m. pardavimai: 107 mln. eurų.
 • 2019 m. pardavimai (prognozė): 115 mln. eurų.
 • 330 darbuotojų.
 • Užsakymų portfelis (2019 m. liepos 1 d.): 200 mln. eurų.
 • Reitingas: Nr. 1 statybos bendrovė Lietuvoje (pagal pajamas iš pagrindinės veiklos – statybos paslaugų).
2 FB cover 1920x1080 72dpi - Apie mus

Sutarta kokybė, sutartas laikas, sutarta kaina yra ir greičiausiai išliks svarbiausiais kokybiškos ir patikimos statybų kompanijos kriterijais. Tiesiog neturime kito pasirinkimo kaip tai įgyvendinti ir patenkinti klientų lūkesčius.

Mūsų klientai dažnai akcentuoja tai, kuo galime didžiuotis ir nuolat tobulėjame – sklandus, skaidrus, gerai organizuotas ir suplanuotas statybų procesas išvaduoja tiek mus, tiek mūsų klientus nuo streso, įtampų, neigiamų emocijų. Mes ir toliau dirbsime, tobulėsime taip, kad kiekviename objekte statybos vyktų sklandžiai, maloniai, jaukiai. Su šypsena. Juk visiems kur kas maloniau grįžti po darbų į namus su šypsena, gera nuotaika ir emocijomis.

Statybų verslas jau seniai nėra gamybos verslas. Mes esam paslaugų versle. Puikiai suprantame, kad kaip ir visos kitos paslaugų įmonės, turime teikti kokybiškas paslaugas, daryti darbus laiku, profesionaliai aptarnauti mūsų klientus ir patenkinti jų lūkesčius.

Pastatai bus kokybiški, tvarūs tada, kai statomi su šypsena, ramiai, užtikrintai ir profesionaliai. Esam tikri, kad kur kas maloniau gyventi, dirbti ir leisti laiką pastatuose, kurių sienos persmelktos teigiamų emocijų. Pažadam, labai stengsimės, kad mūsų statybose dominuotų šypsenos ir tik teigiamos emocijos.

Mūsų istorija trumpai

 

 • „Mitnija“ įsteigta 1962 m. kaip specializuotas elektros montavimo paslaugas teikianti bendrovė. 1984 m. bendrovė ėmėsi pramoninių ir gyvenamųjų pastatų statybos.
 • 2006 m. „Mitniją“ įsigijo „MG Baltic“ – viena didžiausių įmonių grupių Lietuvoje, jungianti 80 bendroves. 2016 m. grupės pardavimai siekė 581 mln. eurų.
 • 2011-2012 m. atlikus „Mitnijos“ vidaus reorganizaciją, pavyko sustiprinti vadovų komandą, atnaujinti strategiją, sustiprinti vidaus procesus ir rizikų kontrolę. Tai sugrąžino bendrovę į augimo ir pelningos veiklos etapą.
 • Sukaupusi didelę patirtį Lietuvos rinkoje, pritraukusi talentingus, kvalifikuotus darbuotojus ir išsaugojusi techninius bei mechanizacijos pajėgumus „Mitnija“ šiandien yra moderni ir profesionali statybos bendrovė.