Tvari verslo plėtra

Mūsų paslaugos įtakoja daugybės žmonių gyvenimą, todėl savo veiklą grindžiame etiško ir atsakingo verslo principais.

Mūsų produktai ir paslaugos įtakoja daugybės žmonių gyvenimą. Būtent todėl savo veiklą grindžiame etiško, atsakingo verslo principais, o tvari verslo plėtra mums ypatingai svarbi. Tai reiškia, kad gerbiame bendruomenes, kuriose dirbame, o bendraudami su klientais, akcininkais, darbuotojais, valdžios institucijomis, verslo partneriais ir kitomis interesų grupėmis laikomės aukštų etikos standartų. Mes taip pat didelį dėmesį skiriame aplinkosaugai, kad namai, biurai ir kiti mūsų statomi objektai būtų sveiki ir tausotų aplinką.

sus1 1 - Tvari verslo plėtra

Aplinkosaugos atsakomybė

„Mitnijos“ aplinkosaugos politika siekiama užtikrinti, kad mūsų veikla kuo mažiau įtakotų aplinką. Tai darome atidžiai rinkdamiesi statybines medžiagas ir statybos sprendimus, energiją naudojame efektyviai, stebime cheminių medžiagų naudojimą, ribojame emisijas iš transporto priemonių ir kitų šaltinių, užkertame kelią dirvožemio teršimui, prižiūrime ar tinkamai tvarkomos atliekos.

 

Plačiau

sus2 1 - Tvari verslo plėtra

Socialinė atsakomybė

Socialinė atsakomybė „Mitnijai“ – ne vien skambūs žodžiai. Mes siekiame užtikrinti saugią, sveiką darbo aplinką savo ir mūsų objektuose dirbančių subrangovų bei tiekėjų darbuotojams, taip pat laikomės visų darbo santykius reguliuojančių įstatymų, gerbiame žmogaus teises, siekiame, kad mūsų veikla kuo mažiau įtakotų kasdienį bendruomenių, kuriose dirbame, gyvenimą.

 

Plačiau

sus3 1 - Tvari verslo plėtra

Ekonominė atsakomybė

„Mitnijos“ tikslas – užtikrinti pelningą įmonės veiklą ir uždirbti pelno savo akcininkams. Tačiau manome, kad pelnas akcininkams negali tapti vieninteliu ir absoliučiu siekiu. Mes privalome atsižvelgti ir į mūsų klientų, verslo partnerių, darbuotojų ir visuomenės poreikius, todėl turime harmoningai subalansuoti mūsų akcininkų ir kitų šalia mūsų esančių interesus.

 

Plačiau

14001 - Tvari verslo plėtra

Mitnija sertifikuota ir dirba pagal tarptautinius ISO 9001 kokybės ir 14001 aplinkos apsaugos vadybos standartus.